Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20

Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20 skutecznie usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne. Jest przeznaczony do obudów typu BB20”. Charakteryzuje się perfekcyjną chłonnością nieczystości, takich jak rdza, piasek, zawiesiny czy muł. Wkład GW-PS5 BB20 jest odporny na działanie różnego rodzaju chemikaliów oraz rozwój mikroorganizmów. Jego dużą zaletą jest również wysoka wydajność. Działa on skutecznie nawet do sześciu miesięcy (w zależności od jakości wody). Warto również zaznaczyć, że wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20 posiada aprobaty higieniczne PZH.

KUP TERAZ

Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20
– najważniejsze informacje

Wkłady polipropylenowe GW-PS5 BB20 są przeznaczone do uzdatniania wody zimnej pitnej i ogólnoużytkowej. Należy jednak pamiętać, aby nie używać ich do cieczy nieznanego pochodzenia i zanieczyszczonej mikrobiologicznie. Wkłady GW-PS5 BB20 zostały wykonane z materiałów atestowanych przez NSF oraz FDA, co potwierdza ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie wkłady polipropylenowe GW-PS5 BB20 są produkowane na terenie Unii Europejskiej i pochodzą z pewnych źródeł.

Wkład GW-PS5 – jak działa?

Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20 stosowany jest głównie podczas pierwszego etapu filtracji wody ogólnoużytkowej i pitnej. Posiada on odpowiednie mikropęcherzyki otwartokomorowe, dzięki którym dochodzi do procesu uzdatniania wody. Przez niewielkie kanaliki ciecz trafia do wnętrza wkładu, a następnie zostaje przefiltrowana. Warto zaznaczyć, że GW-PS5 BB20 gwarantuje doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia. Świetnie spełnia on swoje funkcje i pozwala uzyskać czystą, pozbawioną zanieczyszczeń wodę.

Wkład GW-PS5 – cena

Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20 kupisz już za ok. 30 zł. To naprawdę bardzo atrakcyjna cena, gdyż jest on niezwykle wydajny. Jego żywotność wynosi ok. 6 miesięcy. Jeśli Twoja woda jest intensywnie zanieczyszczona, musisz liczyć się z tym, że okres użyteczności wkładu będzie nieco krótszy i wcześniej pojawi się konieczność wymiany. Pamiętaj, że GW-PS5 pozwoli Ci utrzymać ciecz w czystości, dzięki czemu zwiększy bezpieczeństwo Twoje i domowników, a na zdrowiu nie warto oszczędzać.

Wkład GW-PS5 – gdzie kupić?

Wkład polipropylenowy GW-PS5 BB20 możesz zamówić na stronie https://sklep.osmoza.pl/. W tym sklepie kupisz również obudowę i inne akcesoria, które pomogą Ci utrzymać wodę w czystości. Wybierając tę firmę, możesz skorzystać z usług doświadczonych i wykwalifikowanych doradców. Jeśli masz problem z założeniem wkładu, zadzwoń lub napisz maila. Specjaliści z chęcią udzielą Ci porad i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Ponadto towary wysyłane z tego sklepu są odpowiednio zabezpieczane, dzięki czemu możesz być pewien, że dotrą do Ciebie nieuszkodzone.

OPINIE

Od kilku miesięcy używam wkłady polipropylenowe GW-PS5 BB20 i jestem bardzo zadowolony. Przy mojej mocno zanieczyszczonej wodzie wystarczają na ok. 5 miesięcy. Dodatkowo są niedrogie, więc nie trzeba martwić się dużymi wydatkami. Polecam!


Arek

Niedawno kupiłem filtr do wody BB20 i zamówiłem do niego wkłady GW-PS5 BB20. Jestem naprawdę zachwycony! Jakość cieczy zmieniła się diametralnie. Nie spodziewałem się, aż takich efektów. Gorąco polecam!


Jerzy

Od jakiegoś czasu niezmiennie używamy wkładów polipropylenowych GW-PS5 BB20 i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Są tanie, wydajne, skuteczne i bardzo łatwe do założenia. Jeśli ktoś szuka dobrych i niedrogich wkładów do filtrów, to gorąco polecam GW-PS5 BB20!


Michał